Η νέα σχολική χρονιά ξεκίνησε και για ακόμη μια φορά η Ελληνική Αστυνομίας βρέθηκε στα σχολεία με στόχο να μοιραστούν φυλλάδια στα παιδιά και στους γονείς για να ενημερωθούν για θέματα τροχαίας- κυκλοφοριακής αγωγής . Στην φωτογραφία ο Διοικητής της Τροχαίας Πατρών Χρήστος Ντεμίρης διανέμει ενημερωτικά φυλλάδια στο 31ο Δημοτικό Σχολείο στην Αγίας Σοφίας.
Διανομή φυλλαδίων κυκλοφοριακής αγωγής από αστυνομικούς στα σχολεία της Πάτρας
![](https://www.apoixos.com/wp-content/uploads/2020/09/0-4-1-377x600.jpg)
(Visited 18 times, 1 visits today)