Written by 09:47 Αθλητικά

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Πλούσια δράση με τις αναμετρήσεις από την Super League και τη Basket League να ξεχωρίζουν περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.
Αναλυτικά οι επιλογές:

09:55 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 ελεύθερα δοκιμαστικά 3

10:50 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP ελεύθερα δοκιμαστικά 3

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 ελεύθερα δοκιμαστικά 3

13:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο, Πο Κανόε / Καγιάκ

13:00 Eurosport 1 Λα Βουέλτα 17ο Ετάπ Ποδηλασία

13:30 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 Μηχανοκίνητα

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπόχουμ – Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:15 COSMOTE SPORT 4 HD Γεζιλγκιρεσούν – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα

14:25 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP ελεύθερα δοκιμαστικά 4

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 1HD Ρέντινγκ – Στόουκ EFL Championship

14:30 ΕΡΤ Sports HD Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Paris

15:00 Eurosport 2 Σάικλο Κρος: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Χερτόγκενμπος Μηχανοκίνητα

15:05 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Μηχανοκίνητα

16:00 Novasports 4HD Κλερμόντ – Γκινγκάμπ Ligue 2

16:00 Novasports 3HD Κάλιαρι – Σαμπντόρια Serie A

16:05 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 Μηχανοκίνητα

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Άουγκσμπουργκ – Χέρτα Βερολίνου Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μάιντς – Σάλκε Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Στουτγκάρδη – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία – Φράιμπουργκ Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Κρίσταλ Πάλας – Λιντς Πρέμιερ Λιγκ

17:00 ΕΡΤ Sports HD Μεσολόγγι – Ιωνικός Basket League

17:00 Novasports 5HD Νότιγχαμ Φόρεστ – Γουίκομ EFL Championship

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15 Novasports 1HD ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός Super League

17:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Paris

17:45 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο, Πο Κανόε / Καγιάκ

18:00 Novasports 4HD Μπορντό – Μονπελιέ Ligue 1

19:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σερβία Σάμπο

19:00 Novasports 3HD Μπενεβέντο – Σπέτσια Serie A

19:30 ΕΡΤ3 Περιστέρι – ΑΕΚ Basket League

19:30 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι – ΑΕΚ Basket League

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Τσέλσι – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Ντόρτμουντ – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Οσασούνα Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 2HD Παναθηναϊκός – Ατρόμητος Super League

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Φαμαλικάο – Μαρίτιμο Liga NOS

21:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μπασκόνια – Μπιλμπάο ACB Liga Endessa

21:45 Novasports 1HD Πάρμα – Φιορεντίνα Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ – Φούλαμ Πρέμιερ Λιγκ

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Κάντιθ Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Novasports 3HD Παρί Σεν Ζερμέν – Ρεν Ligue 1

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Βιτόρια Γκιμαράες – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga NOS

(Visited 7 times, 1 visits today)
Close